Присоединяйтесь к нам в:
bokeh.com.ua

Евген

COPYRIGHT (C) 2017 BOKEH.COM.UA
26 фев

OE. 20 LIVE IN KYIV – ніби вдруге на концерті

Вже чули про прес-реліз фільму OE. 20 LIVE IN KYIV у понеділок? А ми не лише чули, а й побували на передпрем’єрному показі цього дійсно легендарного українського гурту. Що ж, варто поділитися враженнями від пережитого і відчутого та відповісти на питання – варто йти на фільми чи дочекатися піратського зливу в мережі краще передивитися Інтерстеллар.

Ви були на концерті ОЕ.20 в Києві? Особисто я, нажаль, ні. Традиційно їжджу на них до Львова. Певно, таки варто було. Мурахи тілом бігали і не давали спокою всі півтори години фільму. Люди витупували ногами знайомі мелодії, в залі стояв приємний гул підспівування улюблених пісень, а на екрані – шалений драйв та енергія чудового гурту. Якби не камери в кінозалі та переважно журналістська публіка – танці були б дикими! Нехай я пишу дещо фанатично, але, хто був хоча б на одному їх концерті, мене зрозуміє.

І ось титри, фінальна заставка і виходять вони – Океан Ельзи. Приємно було чути позасценічний голос Вакарчука (і взагалі вперше чути голоси інших членів команди). Питання, подяки, мішка у подарунок, гумор… Здалося, ніби вони такі ж звичайні люди, добрі і відверті, без понтів і пафосу. Питань було багато. Найцікавіше, певно, те, що хлопці люблять ходити на концерти вітчизняних гуртів (точно серед перелічених був Бумбокс). Говорили і про благодійність – частина грошей з показу фільму (як і з усіх концертів) йтиме на добрі вчинки. Згадав Вакарчук і про новий сингл, який незабаром вийде в ефір.

Також Святослав зізнався, що фільм має кілька моментів, які б він хотів вдосконалити – якісніший звук в деякі моменти, більше освітлення. Але робота була пророблена тотальна. Все сприймалося на один подих, ти знову поринав у ту атмосферу, в той потік людей, у ті емоції, котрі виливалися океанічною хвилею з Олімпійського. Так хотілося бути там, навпроти сцени, і горланити з посмішкою «А за вікном майже весна»! Що ж, як на мене – слухача-любителя-поціновувача – головна мета фільму була досягнута. Перенести в атмосферу концерту і знову пережити емоції, котрі тримаються кілька тижнів на тобі і назавжди лишаються у серці. Хочете теж так? Час в кінотеатр! ;)

P.S. (цього тижня питання «що послухати в метро?» навіть не звучатиме – звичайно ОЕ!)

×
Удалить коментарий
×
Добавить в друзья

После подтверждения дружбы пользователь появится в Вашем списке друзей.

Вы сможете более комфортно вести общение и следить за его обновлениями

Отмена
×
Отправить сообщение