Marta Krapyvnytska

Marta Krapyvnytska

Krapyvka

Контакты:

Откуда: не указано
"С.К.А.Й." - це те, що нам так треба
У сьогоднішньому заангажованому несправжністю та сірістю світі вельми потрібно і корисно звертатися до чогось душевного і теплого. Саме такою, здатною пробуджувати хороші почуття, є музика гурту «С.К.А.Й.». 27 вересня музиканти виступили з великим сольним концертом у Львові, подарувавши масу приємних вражень.
Промінь тепла посеред березневих снігів: презентація сольного альбому Єгора Грушина «Absolution» у Львові.
Часом так хочеться відсторонитися від усього, що оточує тебе щодень, відпочити у затишній атмосфері і набратися енергії та натхнення від чогось живого, справжнього. Двадцять дев’ятого березня, попри черговий снігопад, жителі Львова мали нагоду насолодитися проникливою музикою молодого неокласичного композитора та піаніста Єгора Грушина, який презентував свій альбом «Absolution» разом з оркестром.
Гаряча Тінь може бути лише у Сонця: запал, що проймає душу
Поки на дворі падає мокрий сніг, а перехожі кутаються в свої теплі шарфи, у Львові, біля кінотеатру «Київ», що знаходиться на проспекті Шевченка, збирається чималий натовп. 22 лютого в концертному залі «Химера» відбувся великий сольний концерт гурту «Тінь Сонця».
Коли за вікном площа Ринок: розмови про Долю і містику у житті гурту "Тінь Сонця"
«Ви уявляєте? Я сиджу у кафе, а за спиною в мене – площа Ринок. Що може бути краще?» - ділиться враженнями про відвідини Львова Сергій Василюк – фронтмен гурту «Тінь Сонця». Двадцять другого лютого, напередодні великого сольного концерту, в першому co-working центрі CoMMuna, відбулась прес-конференція гурту «Тінь сонця», де журналісти і прихильники мали чудову нагоду поспілкуватись з музикантами і отримати відповіді на свої питання.
Cantabile Orchestra - Hans & Johns у Львові, 3.11.12.
Маленький зал швидко наповнюється людьми. Організатори вносять додаткові крісла і стільці, голосно перегукуючись між собою, радячись, куди їх краще поставити. Охочих зануритись у фантастичний світ музики виявилось справді чимало, адже 3 листопада у Львівському Палаці Мистецтв відбувся концерт симфонічного оркестру Cantabile Orchestra «Hans & Johns»

1

Присоединяйтесь к нам в:
×
Отправить сообщение
Кому: Marta Krapyvnytska


Отмена
×
Добавить в друзья

После подтверждения дружбы пользователь появится в Вашем списке друзей.

Вы сможете более комфортно вести общение и следить за его обновлениями

Отмена
×
Удалить коментарий